Vltava pro rodiče a děti

VLTAVA PRO RODIČE A DĚTI

S velkým očekáváním letos vracíme do nabídky zájezd Vltava pro rodiče s dětmi. Tuto dříve tak oblíbenou tradiční dovolenou na řece přerušil po dlouhé řadě let Covid. Velké zklamání přerostlo v obavy uskutečnit další zájezd mimo naši Moravu. Ale… Někdejší pravidelní účastníci této legendární akce se nevzdali a sem tam se dotazují a přeci jen by se na Vltavu rádi vrátili.
A my jim chceme vyhovět, my se na to dokonce moc těšíme, protože i pro nás je tato akce tou srdeční záležitostí.

Vždyť ty děti, kterým bylo třeba před dlouhými lety uzpůsobit náročnost plavby, délku úseků, zázemí kempů a délku pobytu v přírodě a mimo domov vůbec, jsme byli my (já a můj bratr) a už dávno nejsme dětmi. Tentokrát s sebou vezmu já svoje děti, aby poznaly naši nejdelší řeku jinak než jen z Karlova mostu. A věřím, že si to společně užijeme.

Vltava už je určitě zase trošku jiná, než si ji pamatuju z poslední návštěvy. Určitě tam nebude ten krásný klid, jak ho známe na Moravě. Ale má své kouzlo. Cesta Kubabusem s kapitánem Zdenou, nahnědlá vltavská voda, spousta jezů, které vodáky neomezují v plavbě, ba naopak jsou splavné a nabízí lehce adrenalinový zážitek. Pro odvážlivce noční plavba z Rožmberka na Pískárnu.  Krumlov, malebné městečko, které si prohlédneme jak ze břehu, tak z řeky. Všechny 4 krumlovské jezy – i když pravda nový jez pod Jelení lávkou, kde se nepřevrátí 9 lodí z 10, už není takové vzrůšo. Ale zase pro bezpečí zúčastněných dětí to určité pozitivum přináší J

Léty prověřený harmonogram doplněný týmem skvělých instruktorů dává předpoklad pohodového vodáckého zážitku pro dospělé i děti každého věku.
Tak neváhejte, vezměte svoje děti, nebo třeba vnoučata a pojeďte s námi.

Pojeďte s námi

Nevím, kolikrát jsem na Vltavě byla, ale už teď se těším, že se tam podívám znovu.

Napsala Pája

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.