Na vodu s dětmi

Dopřejte dětem úžasné zážitky na vodě!

Určitě si vyberete z naší nabídky vodácké dovolené a výletů pro rodiče s dětmi. Program přizpůsobujeme věku dětí, akce si užijí jak ty nejmenší děti, tak jejich starší sourozenci, ale nepřijdou zkrátka ani rodiče nebo prarodiče. Akce jsou zajištěny dostatečným počtem instruktorů, kteří dbají o bezpečnost na vodě. Připravujeme také akce, na kterých je zajištěn dobrodružný program pro děti nejen během plavby, ale i na souši po celý den. Zkušenosti s organizací takových akcí jsme začali sbírat již hodně dávno a stále se snažíme zlepšovat a vymýšlet nové aktivity. Těší nás, že se k nám vrací se svými dětmi rodiče, kteří kdysi s námi začínali jako malé děti.

Plavbu pro své děti si klidně můžete zorganizovat sami, stačí, když si půjčíte loď a vyplujete. Zkušenější si asi vyberou plastovou kánoi. V nabídce půjčovny máme plastové lodě dvoumístné, nabízíme i dvoumístné s třetí sedačkou pro 1 - 2 malé děti. Novinkou sozóny 2019 jsou velké třímístné plastové kánoe pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé a 2 děti. Méně zkušení nebo opatrnější zvolí spíše raft nebo nafukovací kánoi. Vodácké vybavení vám půjčíme přímo u řeky a po doplutí si vše zase vyzvedneme.

Samozřejmostí je vodácké vybavení pro děti všech velikostí. Používáme atestované dětské záchranné vesty, nabízíme krátká pádla pro děti.

Pokud poplují děti, stačí, když do objednávky napíšete, kolik vest a pádel z kompletů požadujete pro děti a pro jistotu uvedete stáří dětí.

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.