Na vodu s dětmi

Plánujete rodinný výlet na řeku Moravu a váháte, jak se správně připravit, aby bylo vodácké dobrodružství s dětmi co nejpříjemnější? V naší vodácké půjčovně víme, jak je důležité, abyste byli dobře připraveni, a rádi vám poskytneme tipy na bezstarostný den na vodě plný dobrodružství.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

s dětmi na voduNež vyrazíte na vodu, ujistěte se, že máte všechno nezbytné bezpečnostní vybavení. V naší půjčovně máme k dispozici dětské plovací vesty všech velikostí. Vždy než jdete na vodu, ujistěte se, že mají děti vestu správně utaženou a zapnutou. Pokud si nevíte rady se správným nastavením vesty, neváhejte se nás zeptat. Pokud máte zájem, přihoďte do objednávky i helmy.

Pro bezpečnou plavbu zvažte před svým samostatným dobrodružstvím se sjížděním řeky možnost absolvování některého z našich kurzů nebo se přidejte k našim organizovaným vodáckým výpravám určeným pro děti a rodiče.

VHODNÝ TYP LODI

Vyberte si vhodný typ lodi pro rodinné vodácké dobrodružství. Pro méně zkušené rodiny nebo rodiny s menšími dětmi bude ideální stabilní raft, pro zkušenější klidně nafukovací nebo plastová kánoe. Pokud si nejste jistí, která loď bude nejvhodnější pro ten správný zážitek, přečtěte si náš článek o výběru lodi nebo se nám klidně ozvěte.

VYBERTE SI LOĎ

ZABAVTE SE NA BŘEHU

Plavba po řece Moravě není jen o pohybu na vodě. Zastavte se na zajímavých místech na břehu, kde se mohou děti koupat, objevovat přírodní krásy, sbírat kamínky nebo si užívat krátkou procházku.

PŘIBALTE SI OBČERSTVENÍ

Máte-li malé vodáky, je důležité mít s sebou dostatek občerstvení. Dobré svačinky a nápoje osvěží děti a dodají jim energii na další část plavby.

HRY NA VODĚ

Proč nevyzkoušet nějaké hry na vodě? Například závody na kánoích nebo hry s vodními pistolkami mohou přidat celému výletu další dobrodružný rozměr.

FOTOGRAFOVÁNÍ ZÁŽITKŮ

Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát nebo mobilní telefon. Snímky zachycující radostné chvíle na vodě s rodinou budou skvělou památkou.

KEMPOVÁNÍ NA BŘEHU

Prodlužte své vodácké dobrodružství tím, že zůstanete přes noc na některém z vodáckých tábořišť na břehu řeky. Pro děti to bude vzrušující zážitek, který si budou dlouho pamatovat.

VODÁCKÝ SLOVNÍK

Seznamte děti s vodáckou hantýrkou ať se blýsknou znalostmi před ostatními vodáky.

 

S naší půjčovnou si můžete být jisti, že váš výlet na vodu s dětmi bude bezpečný a plný radosti.

Netroufáte si vyrazit s dětmi sami?Vydejte se s námi na zajištěnou dobrodružnou plavbu pro děti a rodiče.

Přijďte a objevte kouzlo vodáctví na Moravě s celou rodinou!

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.