Tydra na výletě

Ležení u seriálů nebo chození na kafíčka? To není nic pro Tydráky! Přečtěte si, kam vyrážíme ve svém volnu na hory nebo na vodu a nechte se inspirovat pro svá dobrodružství!

OBNOVENÍ TRADICE - VLTAVA PRO RODIČE S DĚTMI

Vltava? Nejdelší česká řeka. Vodácky nejznámější řeka. Rádi byste se tam podívali? Chcete vzít děti s sebou? Máte jedinečnou příležitost. Letos bychom chtěli opět vyrazit splouvat Vltavu, kde si na své přijdou jak zkušenější vodáci, tak začátečníci a dokonce i děti.

Číst článek →

BRATRUŠOVSKÝ POTOK - VÝZVA, KTERÁ SE NEODMÍTÁ

Jak jsme chtěli jet na vodu a vody bylo moc. A pak přišla nabídka, co nabídka, výzva to byla. A taková výzva se neopakuje moc často a proto se neodmítá. Není totiž moc vodáků, co mají sjetý Bratrušovský potok.

Číst článek →

 

NA SNĚŽNICÍCH NA KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK

Na sněžnicích na KráličákJak jsme v lednu vyrazili na sněžnicích na Králický Sněžník navštívit Pramen Moravy. A taky o tom, jaké to na sněžnicích je, na co se připravit a proč by je měl vyzkoušet každý!
 Číst článek →


JAK JSME SPLOUVALI MORAVU V LEDNU

půjčovna lodí TydraSplouvat řeku v lednu. Pro někoho absolutní šílenství, pro Tydráky zábava. Skoro vždy. Přečtěte si o tom, jaké to je na vodě v zimě a proč příště (ne)vyrazit taky!
 Číst článek →

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.