Tento web používá k analýze a návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Půjčovna lodí

Potřebujete poradit s objednávkou lodí nebo plavbou po Moravě?

Zavolejte 775 766 767, napište pujcovna@tydra.cz

Neslibujeme nic, co nejsme schopni splnit!

Lodě Vám předáme přímo u řeky. Pro předání lodí i pro vrácení si můžete vybrat ze 17ti míst podél toku Moravy od Hanušovic po Olomouc.

Od začátku června do konce srpna platíte pouze půjčovné. Za dopravu lodí nic neplatíte, pokud si pro předání a vrácení lodí vyberete z 11ti předávacích míst.

Chcete-li lodě předávat v méně typických místech, určitě Vám za rozumný doplatek vyjdeme vstříc.

Při objednání neplatíte žádnou zálohu.

Pro plavbu na jeden den doporučujeme etapu Postřelmov - Lukavice (12 km)  Jedná se o úsek bez jezů, který je splavný celoročně. Tato trasa je vhodná i pro méně zdatné vodáky nebo vodáky s dětmi. V cíli na vás čeká stánek s občerstvením. Pokud by tato trasa byla pro vás krátká, můžete si ji prodloužit do Moravičan. Nástupní i cílová místa jsou velmi dobře dostupná vlakem. Vlak jede každou hodinu.

Pokud se vám během plavby nepodaří dodržet zvolené místo vrácení, včas nás informujte, domluvíme jiné.

Slevy při dosažení částky půjčovného nad 5 000 Kč 5%, nad 10 000 Kč 10%, nad 15 000 Kč 15%

Při objednávce doporučujeme zvolit "Bez obav". Při krádeži nebo neúmyslném poškození lodi nebudete muset zaplatit celou cenu lodě. ("Bez obav" nelze sjednat při půjčování sněžnic.)

Vodácký materiál musí být vrácen nejpozději do 18:00 posledního dne výpůjčky na dohodnutém místě.

Při volbě vyzvednutí/vracení lodí ve Vikýřovicích lze domluvit vyzvednutí den před datem výpůjčky od 18 hod. nebo vrácení do 8 hod. následující den. Tento požadavek nám napište do poznámky v objednávce. Bude-li to v našich silách,  vyhovíme.

Pro Vaši bezpečnost sledujeme průtoky v našich nejbližších řekách a při zvýšených vodních stavech Vás na to zřetelně upozorníme.