Půjčovna lodí Morava

Jedete na vodu? S naší půjčovnou lodí vám přinášíme možnost objevit krásy malebné řeky Moravy. Jednoduše si objednejte lodě, přijďte k řece a užijte si krásný den s přáteli nebo rodinou. Vše ostatní nechte na nás.

LODĚ VÁM DOVEZEME PŘÍMO K ŘECE

Půjčovna lodí MoravaPůjčení lodí probíhá přímo na břehu řeky. Lodě vám přivezeme k řece a zase si je u řeky vyzvedneme. Vyberete si ze 14ti předávacích míst to, které vám vyhovuje, a zvolíte si čas, kdy se u řeky potkáme. Výběr předávacích míst a času vyzvednutí lodí si volíte v objednávce, kde přímo vidíte, co vás to bude stát. O jarních víkendech a celé léto si můžete zvolit výdejní místa a časy, které budete mít zcela zdrama.

Nechcete jet na Moravu? Můžete si lodě vyzvednout u nás ve skladu ve Vikýřovicích.

PŘI OBJEDNÁNÍ NEPLATÍTE ŽÁDNOU ZÁLOHU

Jednoduše si rezervujte lodě v naší on-line objednávce. Konečnou částku za výpůjčku vidíte ještě před odesláním objednávky, ale nic předem neplatíte. Upravit objednávku můžete ještě 1 den před vyplutím. (Je-li stanoveno jinak, budete na to předem upozorněni.)

SLEVY NA VĚTŠÍ OBJEDNÁVKY

půjčovna lodičekJedete s partou? Čím větší parta, tím větší zábava a slevy! Využijte naše atraktivní slevy na větší objednávky! Užívejte si vzrušující okamžiky na vodě s přáteli za výhodné ceny, když si rezervujete více lodí najednou. Sleva se vám automaticky vypočítá při zadání objednávky. Pozor: Tuto slevu nelze uplatnit při pronájmu mořských kajaků a paddleboardů.

 Objednejte si lodě ještě dnes!


POJIŠTĚNÍ LODÍ - PLAVBA "BEZ OBAV"

V objednávce lodí zvolte variantu "Bez obav". Pokud se vám stane, že při plavbě dojde k neúmyslnému poškození materiálu, nebudeme po vás chtít úhradu škody. Pokud by vám loď někdo ukradl i přesto, že ji proti krádeži zabezpečíte, nebudete muset uhradit celou loď. Úplné znění podmínek varianty "Bez obav" si přečtěte v Půjčovním řádu.

NA VODU S RODINOU

Na vodu s dětmiNa Moravě si můžete vychutnat rodinnou dovolenou plnou dobrodružství na vodě! Naše moderní flotila lodí vám umožní vybrat si to pravé plavidlo pro vaši plavbu. S naším vybavením pro všechny malé dobrodruhy a samozřejmě i jejich rodiče vám garantujeme nejen bezpečný, ale i zábavný vodácký zážitek.

Z PRAHY NA MORAVU

Že je to k nám daleko? Omyl! Na břehu Moravy z vlaku vystoupíte za pouhé 2 hodiny a 12 minut. To je dřív než na Vltavě. Navíc vás zde čeká opravdu klidný zážitek bez davů lidí a čekání na jezech. Přijeďte objevit krásy Litovelského pomoraví, kde meandruje krásně čistá řeka. Tak na co ještě čekáte?

BEZPEČNOST NA VODĚ

Bezpečnost a kvalita jsou pro nás prioritou, a proto se můžete spolehnout na naše dobře udržované a vybavené lodě. Veškeré nezbytné vybavení pro bezpečný výlet na vodě je součástí našich služeb. Nabízíme také krátká pádla pro děti. Používáme atestované plovací vesty pro vodáky všech velikostí. Aby tyto vesty sloužily jako záchranná pomůcka, nesmí na nich podle půjčovního řádu vodáci sedět ani v lodi, ani na břehu.

Pro vaši bezpečnost sledujeme průtoky v našich nejbližších řekách a při zvýšených vodních stavech Vás na to zřetelně upozorníme. Proto je dobré uvádět v objednávce číslo telefonu, který budete mít u sebe při plavbě.

Mohlo by vás dále zajímat:

On-line objednávka


Nabídka půjčovny


Předávací místa


Pojištění půjčeného vybavení


Doporučené trasy


Co s sebou na vodu


Kilometráž


Vodácké kurzy


Raftové Výlety


Paddleboardy


Mořské kajaky

Potřebujete poradit s objednávkou lodí nebo plavbou po Moravě?

Neváhejte zavolat

 

 Pokud si přejete, abychom vám zavolali a vše s vámi probrali, napište.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.