Reference a recenze

PLUJÍ S NÁMI ŠKOLY I FIRMY

Již řadu let s námi jezdí na sportovní turistické kurzy žáci základních a středních škol z celé republiky. Za všechny například:

Upořádali jsme firemní akce pro mnoho firem. S některými z nich spolupracujeme dlouhodobě.Věříme, že jsme pro ně připravili samé pěkné zážitky.

Vaše hodnocení je pro nás inspirací a pro další vodáky může být vodítkem. Podělte se o své zkušenosti na  googlu nebo na seznamu. Děkujeme.

 

NAPSALI NÁM:

3.8.2020 Včera jsme se s přítelkyní a 3,5 letým synem měli možnost projet na Vaší kánojce z Postřelmova do Lukavice a musím uznat, že jsem měli moc krásný zážitek a všem se nám to moc líbilo. Určitě se v blízké době opět vydáme na některou z dalších částí řeky Moravy a využijeme Vaše služby.
David Ch s rodinou....

22.7.2021 Dovolte mi tímto vám poděkovat za profesionální přístup při zajištění sjezdu řeky Moravy s dětmi z příměstského tábora. A to jak při domlouvání, tak i samotné akci na vodě, kdy instruktoři byli perfektní.Těšíme se na příště. Děkujeme za ZŠ ÚSOV....

23.8.2021 Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za organizaci úžasného raftového výletu se super instruktorem Coudym. Moc jsme si to všichni užili. Andrea Z...

12.7.2023 Moc děkujeme za krásný rodinný zážitek. Půjčovna nám se vším poradila a vyšla vstříc. Kemp v Moravičanech byl krásný a velmi milá obsluha. Darina H.

23.5.2024 Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za perfektní organizaci a průběh dnešního výletu na raftech. Velké poděkování patří především Katce a Adamovi za zdárnou a bezpečnou plavbu. I počasí nám nakonec přálo, a tak si to děti patřičně užily, včetně závěrečného závěrečného skákání do vody. S pozdravem a přáním hodně spokojených vodáků. ZŠ Sudkov

 

 

VltavaMorava

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.