Předávací místa lodí

Rozklikněte si všechna předávací místa v mapách.cz

Neslibujeme nic, co nejsme schopni splnit

PŘEDÁVACÍ MÍSTA

Půjčovna kánoíPodél celé řeky máme 14 předávacích míst, na kterých můžete jednoduše vyzvednout nebo vrátit objednanou loď. Lodě vám na domluvené místo dovezeme na objednaný čas a pak je zase vyzvedneme, takže se nemusíte o nic starat. Výběr předávacích míst a času vyzvednutí lodí si volíte v objednávce. Místa jsou strategicky rozmístěna podél řeky tak, abyste si mohli jednoduše naplánovat kratší či delší výlet, mohli se v nich občerstvit nebo utábořit a ještě se k nim pohodlně dostali autem nebo vlakem.

KDY SI LODĚ VYZVEDNOUT

Naše předávací místa nemají otvírací dobu, každé předávací místo si můžete zvolit kterýkoli den v roce, kdykoli během dne - nebude-li některý čas v našich silách, společně najdeme jiný. Na objednaný čas vám lodě do místa přivezeme. O jarních víkendech a v létě si můžete vybrat časy výdejních míst, které jsou zcela zdarma. Ostatní časy je možno také objednat, jen si připlatíte za vydání lodí. Vše uvidíte i s konečnou cenou již v objednávce.

Čas vracení lodí na našich předávacích místech je standardně mezi 14 - 18 hodinou. Jiný čas lze domluvit, bude-li to v našich možnostech.

Vodácký materiál musí být vrácen nejpozději do 18:00 posledního dne výpůjčky na dohodnutém místě. Pokud se vám během plavby nepodaří dodržet zvolené místo vrácení, včas nás informujte, domluvíme jiné. Pokud se vám i přesto nepodaří dorazit do 18:00, budeme vás muset požádat o poplatek 200 Kč za každou započatou půlhodinu našeho čekání.

KDE SI LODĚ VYZVEDNOUT BĚHEM CELÉHO ROKU, I KDYŽ UŽ JE MÁLO VODY

POSTŘELMOV – MOST

Piktogram vlak, táboření

Předávací místo se nachází na levém břehu řeky za silničním mostem z Postřelmova na Sudkov. Místo se nachází 350 m od vlakové stanice Postřelmov. U vlakové stanice je možné také pohodlně zaparkovat.

Přímo na místě se nachází tábořiště Tydra. V tábořišti je pouze suchý záchod. Zákazníci půjčovny lodí Tydra mohou tábořit zdarma, ostatní 50 Kč/os. a noc. Při táboření dbejte, prosím, pokynů na informační tabuli. V docházkové vzdálenosti naleznete hospodu a obchod.

POSTŘELMOV – PÍSKÁČ

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky v tábořišti na pískáči asi 25 minut pěšky od vlakové stanice Postřelmov.

Je zde kemp s WC, pitná voda a bufet.

LEŠTINA

Předávací místo se nachází na levém břehu řeky pod silničním mostem z Leštiny na Zábřeh.

LUKAVICE

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky u jezu. Místo je asi 12 minut pěšky z vlakové stanice Lukavice. Zde můžete v letní sezóně vracet naše lodě kdykoli během dne.

Občerstvení přímo u řeky. Na tomto místě je možné tábořit, pokud dodržíte pokyny obsluhy stánku a využijete pouze místo určené k táboření, zákazníci Půjčovny lodí Tydra zdarma, ostatní 50 Kč/os. a noc. K jezu není možné vjíždět auty.

TŘEŠTINA – VILA HÁJ

Piktogram táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu náhonu těsně vedle elektrárny. Nejbližší spojení veřejnou dopravou je vlak v Mohelnici. Možno sjednat dopravu do Vily Háj. U vily Háj je možno parkovat.

Přímo u Vily Háj se nachází tábořiště s WC, sprchou, pitnou vodou a vlastním bufetem. Možnost ubytování v budově penzionu.

MOHELNICE

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu náhonu (Mírovky) těsně nad silničním mostem z Mohelnice na Úsov. Místo se nachází asi 20 minut pěšky od vlakové stanice Mohelnice. Poblíž je také možno parkovat.

V blízkosti předávacího místa je kemp Bagr s WC, sprchou, občerstvením a možností ubytování v chatkách.

MORAVIČANY

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky v tábořišti Tydra u jezu pod železničním mostem. Místo je asi 5 minut pěšky od Vlakové stanice Moravičany. Také je zde možné parkovat. Zde můžete v letní sezóně vracet naše lodě kdykoli během dne. 

Občerstvení přímo u řeky. Je zde možno tábořit, zákazníci Půjčovny lodí Tydra zdarma, ostatní 50 Kč/os. a noc. V docházkové vzdálenosti obchod.

NOVÉ MLÝNY - STODOLA

Piktogram táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na levém břehu řeky v kempu Stodola.

Je zde možné tábořit v kempu Stodola s občerstvením, WC a pitnou vodou. Možnost rezervace ubytování v penzionu Stodola.

LITOVEL

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na levém břehu náhonu před kempem v Litovli. Místo je asi 10 minut od vlakového i autobusového nádraží Litovel.

Je zde kemp s restaurací, WC, sprchou a pitnou vodou. V docházkové vzdálenosti obchod a historické centrum města Litovel.

HORKA NAD MORAVOU

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na levém břehu Mlýnského potoka v tábořišti Pádlo Morava. Místo je asi 10 minut od stanice vlaku a městského autobusu do centra Olomouce. Zde můžete v letní sezóně vracet naše lodě kdykoli během dne.

V místě je tábořiště, s WC, pitnou vodou a hospodou. Zákazníci půjčovny lodí Tydra zde mají slevu. V docházkové vzdálenosti obchod.

OLOMOUC

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky v areálu sportovní haly Univerzity Palackého v Olomouci.

 

MÍSTA, KDE PŘEDÁVÁME LODĚ POUZE NA JAŘE A PO VYDATNĚJŠÍCH DĚŠTÍCH

Nad Postřelmovem půjčujeme plastové lodě pouze při průtoku na vodočtu v Raškově nad 4,5m3/s, pro nafukovací lodě musí být průtok nad 5,5m3/s. Je-li průtok v Raškově vyšší než 9m3/s, je splouvání vhodné pro zkušené vodáky s potřebným vybavením.

 HANUŠOVICE

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na levém břehu řeky těsně pod soutokem Moravy s Brannou u fotbalového hřiště. Místo je asi 10 minut pěšky z vlakové stanice Hanušovice.

POZOR - ZMĚNA - po dobu opravy silnice v Hanušovicích od 22. 4. asi do konce roku 2024 nelze předávat na tomto místě. Předáváme na náhradním místě u mostu. Kontrolujte si také splavnost, plastové lodě v Hanušovicích půjčujeme pouze při průtoku nad 4,5 m3/s, nafukovací při průtoku alespoň 5,5m3/s

Louku u fotbalového hřiště bez zázemí lze použít k táboření,  pozemek je v majetku Fotbalového klubu Hanušovice z.s., nutno získat souhlas k táboření - volejte 724 280 134 pan Podhradský. Také zde, prosím, udržujte pořádek - co si přinesete, to si také odnesete. Poblíž se nachází obchod a hospoda.

RUDA NAD MORAVOU

Piktogram vlak, táboření, občerstvení

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky pod koupalištěm v Rudě nad Moravou. Místo je cca 15 minut od vlakové stanice Ruda nad Moravou. Nebo se zde dá zaparkovat.

Přímo na koupališti je kemp s WC, sprchami, pitnou vodou a bufetem. Poblíž je hospoda a obchod.

CHROMEČ

Piktogram vlak

Předávací místo se nachází na pravém břehu řeky těsně před silničním mostem mezi Bludovem a Chromčí. Místo je asi 10 minut pěšky od vlakové stanice Bludov-lázně.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.