Půjčovna paddleboardů

Podívejte se na Moravu z jiné perspektivy, plujte na paddleboardu!

 CO JE TO PADDLEBOARD

půjčovna paddleboardůPADDLEBOARD je prkno, podobné surfovému, na kterém při plavbě stojíte a pomáháte si dlouhým pádlem. Někdy se používá zkrácený název SUP - Stand up paddleboarding.
Paddleboarding je úžasný sport, který kombinuje rovnováhu, sílu a zábavu na vodě. Paddleboarding nabízí trénink pro celé tělo, protože zapojuje mnoho svalových skupin, zejména svaly nohou, zad, břicha a ramen. Udržování rovnováhy na plovoucím prkně je výzva, která posiluje nejen tělo, ale i mysl.
Paddleboardovat můžete na moři nebo na jezeře, ale také na tekoucích vodách.
Celkově vzato, paddleboarding nabízí širokou škálu výhod od fyzické aktivity až po relaxaci a spojení s přírodou. Je to výborný způsob, jak strávit čas venku a objevovat nové aspekty vodních radovánek.

Půjčovna paddleboardů je tu pro vás.

Rezervujte si paddlebord on-line

Chcete jet na paddleboard s přáteli, rodinou či kolegy?  U nás je pronájem většího počtu paddleboardů maličkostí. Plavba na paddleboardech ve skupině může být skvělým způsobem, jak sdílet radost z vodních aktivit a vytvořit společné vzpomínky na vodě.

 

Pokud si netroufáte rovnou vyrazit na řeku, máme pro vás řešení. Naučíme vás ovládat plovoucí prkno nejdříve na klidné vodě.

Rezervujte si kurz

JAKÉ PADDLEBOARDY MÁME

nafukovací paddleboardKvalitní nafukovací paddleboardy české výroby PAD boards. Jedná se o recyklovatelné paddleboardy vyráběné v České republice z kvalitního německého materiálu Double Walls třívrstvým laminačním nánosem PVC a neobsahuje žádné zakázané látky.
V naší půjčovně najdete více typů nafukovacích paddleboardů od tohoto výrobce.
Výhodou nafukovacích paddleboardů je, že se dají snadno sfouknout a složit do kompaktního stavu, což usnadňuje přepravu.

.

paddleboardPevné plastové paddleboardy francouzské značky RTM SUP PE Lauta.
Plastová SUP prkna jsou vyráběna metodou rotačního natavování, stejně jako všechny kánoe v naší půjčovně.
Vysoce kvalitní, tvrdé, nárazu a oděru odolné SUP prkno je vhodné pro začátečníky i zkušenější paddleboardisty.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.