Půjčovna sněžnic

Vyměňte pádla za hole, nazujte sněžnice a vyrazte do zasněžených hor.

 

CO JSOU SNĚŽNICE

sněžniceSNĚŽNICE jsou fantastickým doplňkem pro ty, kteří chtějí prozkoumat zasněžené krajiny a zažít zimní radovánky. Jsou koncipovány tak, aby poskytovaly širokou plochu, která rozprostírá váhu, což umožňuje chůzi po sněhu bez propadání se do něj. Proto jsou ideální pro chůzi v hlubokém sněhu, což umožňuje dostat se na místa, na která se bez nich jen těžko dostává. Jsou populární při výletech do hor, na zasněžených pláních nebo při průzkumu zasněžených lesů. Sněžnice nejsou pouze pro dobrodruhy v horách. Jsou skvělé i pro rekreační chůzi po zasněžených trasách, kde nabízí stabilitu a umožňují pohodlný pohyb v zimním prostředí.

Naše půjčovna sněžnic nabízí kvalitní sněžnice i s teleskopickými holemi.

Sněžnice mají nastavitelné vazání, které se přizpůsobí velikosti a typu boty. To zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Také jsou na spodní straně opatřeny ostrými hroty pro lepší přilnavost na ledových svazích.

Výpůjčka a vracení jsou u nás možné každý den i o víkendu.

Chcete vyrazit na hory s partou kamarádů? Žádný problém, sněžnic máme dostatek!

Neváhejte a sněžnice si rezervujte !

 Organizujeme výlety na naše nejbližší hory Jeseníky, ale můžeme se vydat i dál...

JAKÉ SNĚŽNICE MÁME

Půjčovna sněžnicV naší půjčovně pro Vás máme vysoce kvalitní sněžnice od francouzké firmy TSL, kokrétně typ ACCESS 325.
Sněžnice TSL Access 325 představují turistické sněžnice vyrobené z odolného kompozitního plastu, ideální pro běžné až náročné výlety ve vysokých horách. Tyto sněžnice mají vázání s volnou podložitelnou patou. Upínání do plastové špice je zajištěno nylonovými popruhy s přezkami, a kolem nártu je ráčna s polstrováním. Vázání je celoplastové a velikostně nastavitelné. Sněžnice mají 6 ocelových trnů na spodní straně a mačku ve špici. Jsou vhodné pro velikost obuvi od 37 do 50. Nosnost sněžnic je 50 - 120 kg, hmotnost páru činí 1810g.

Ozvěte se

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.