Sjíždění Moravy

PŮJČOVNA LODÍ

Naše moderní flotila lodí vám umožní vybrat si to pravé plavidlo pro vaši plavbu. Bezpečnost a kvalita jsou pro nás prioritou, a proto se můžete spolehnout na naše dobře udržované a vybavené lodě.

   Rezervujte si lodě pro svou plavbu včas!  

VODÁCKÉ KURZY

Pro ty, kteří se chtějí zdokonalit nebo se teprve seznámit s vodáckými dovednostmi, nabízíme širokou škálu kurzů pro všechny úrovně. Naši zkušení instruktoři vám poskytnou potřebné znalosti a dovednosti pro bezpečnou a radostnou plavbu.

   Vyberte si kurz pro bezpečnou plavbu!  

TIPY NA ETAPY PLAVBY

Abyste mohli plně vychutnat každý okamžik na Moravě, připravili jsme pro vás tipy na zajímavé etapy plavby. Od malebných úseků s klidným prouděním po výzvy pro zkušenější vodáky – u nás najdete trasu, která vyhovuje všem.

MÍSTA PRO TÁBOŘENÍ

Pro milovníky přírody a kempování máme v nabídce tipy na idylická místa pro táboření přímo na břehu řeky. Užijte si večery u táboráku s doprovodem melodie tekoucí vody.

UBYTOVÁNÍ

Pokud preferujete pohodlí před noclehem pod širým nebem, rádi vám doporučíme ubytovací možnosti v okolí.


Sjíždějte Moravu s námi a objevte krásy této řeky jako nikdy předtím! Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že vaše vodácké dobrodružství bude plné radosti, bezpečí a nezapomenutelných momentů.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.