Tábořiště Tydra na Moravě

Při plavbě po Moravě využijte naše tábořiště!

Zákazníci naší půjčovny mají na našich tábořištích nocleh zdarma!

Vítáme všechny vodáky, cyklisty, turisty, kteří za nocleh zaplatí 50 Kč, děti do výšky 110 cm zdarma.

Na všech našich tábořištích si můžete objednané lodě vyzvednout nebo vrátit. 

Mapa tábořišť

TÁBOŘIŠTĚ POSTŘELMOV - MOST

Toto místo bývalo před rekonstrukcí mostu nejčastějším nástupním místem vodáků, plavících se z Postřelmova. Po dokončení rekonstrukce se stalo nepřístupnou džunglí. Před vodáckou sezónou 2016 jsme neprostupná křoviska vysekali, místo udržujeme a budeme v tom pokračovat. Vodáci, kteří zde chtějí nocovat a umí udržet pořádek, jsou vítáni. Jedna toika k dispozici. Nenechávejte zde ale svá auta, komplikují nám příjezd s loděmi. Pár kroků odtud se dá auto zaparkovat. Nebo přijeďte vlakem, nádraží je odtud jen pět minut chůze.

Postřelmov je dobrý začátek plavby, odtud bývá řeka splavná po celé léto.  

Jez LUKAVICE

V letní sezóně je v provozu stánek s občerstvením. Je to udtud kousek na vlak. Na tomto místě je možné tábořit, pokud dodržíte pokyny obsluhy stánku a využijete pouze místo určené k táboření. K jezu není možné vjíždět auty.

Plavba z Postřelmova do Lukavice je pěkný jednodenní výlet nebo dobrý začátek vícedenní plavby.

Tábořiště Moravičany

Na své plavbě po Moravě určitě nevynechejte tábořiště v Moravičanech. Je to naše největší tábořiště a také je nejdéle v provozu. Stánek s občerstvením je otevřen celé léto v podstatě nepřetržitě. Na tábořišti jsou udržované toitoiky.

Najdete zde velké ohniště. Na nádraží je to co by kamenem dohodil.

Tábořiště Horka nad Moravou

Toto útulné tábořiště s občerstvením provozuje naše spolupracující půjčovna Pádlo Morava. Také zde máte stejné výhody, jako zákazníci půjčovny Pádlo Morava. Například zdarma převoz lodí přes elektrárnu v Horce a slevu za nocleh.

Horka je výborné místo pro ukončení plavby po Moravě, každých dvacet minut odtud jede příměstský autobus do centra Olomouce.

Tábořiště LukaviceTábořiště MoravičanyTábořiště Horka nad Moravou

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.