Vodácké kurzy pro školy

NAŠE NABÍDKA

vodácký kurzZajišťujeme školní vodácké kurzy, školní vodácké výlety i seznamovací kurzy na vodě, kde spojujeme dobrodružství na vodě se vzdělávacím zážitkem.

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům nejen adrenalinové vzrušení z vodáctví, ale také užitečné dovednosti, týmovou spolupráci a respekt k přírodě.

S pořádáním kurzů máme zkušenosti od roku 1997. Každý rok vychováváme mnoho nových vodáků schopných samostatného vodáckého putování.

Naše půjčovna lodí disponuje dostatečným počtem kánoí a raftů a nabízí bezpečné vodácké vybavení i pro velkou skupinu účastníků kurzů.

PROČ VODÁCKÉ SPORTOVNÍ KURZY PRO ŠKOLY?

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Nabezpečnost na voděší hlavní prioritou je bezpečnost dětí a studentů na vodě a tomu také podřizujeme program našich vodáckých akcí.

Naši instruktoři jsou zkušení vodáci s pedagogickými dovednostmi, kteří kladou důraz na bezpečnost a vzdělávání.
Využíváme atestované vodácké vybavení, abychom zajistili maximální ochranu studentů.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Odešlete poptávku na této stránce a my se vám ozveme, abychom s vámi probrali vaše požadavky a sestavíme program přizpůsobený potřebám vaší školní skupiny.

Připravíme pro vás kurz přesně podle Vašich požadavků.

Naší nejbližší řekou je Morava, ale umíme uspořádat kurzy na kterékoli z vodáckých řek nejen v Čechách a na Moravě. Každoročně pořádáme kurzy na slovenských řekách, na Dunajci, Salze, ...

Cenu kurzu podle vašich pořadavků vám rádi spočítáme.

Neváhejte zavolat

Poptávka

*Jméno a příjmení:
*Telefon:
*E-mail:
Text:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Udělujete nám tímto souhlas, abychom ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovali tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • název společnosti
 • e-mail
 • telefonní číslo
 • adresa

 Tyto údaje je nutné zpracovat za účelem zodpovězení vašeho dotazu, provedení rezervace a uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu trvání smluvního vztahu a v nezbytném rozsahu pro splnění povinností vyplývajících z obecně závazných právních předpisů.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 • vzít souhlas kdykoliv zpět,
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
 • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
×
*Opište ověřovací kód:
Ověřovací kód

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.