Nabídka půjčovny

Neslibujeme nic, co nejsme schopni splnit!

PŮJČOVNA LODÍ MORAVA

Sjíždění Moravy je nezapomenutelným dobrodružstvím, které kombinuje adrenalin z vodních sportů s krásou české krajiny. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený vodák, Morava vám poskytne nezapomenutelný zážitek na vodě. U nás si můžete vybrat různé typy lodí a vydat se vstříc nevšedním zážitkům.

Objednat lodě práve teď

DOPRAVA LODÍ K ŘECE

Podél celé řeky máme 14 předávacích míst, na kterých můžete jednoduše vyzvednout nebo vrátit objednanou loď.

POJIŠTĚNÍ

Nemějte obavy z poškození vypůjčeného materiálu. Při objednávce doporučujeme zvolit "Bez obav".

PŮJČOVNA RAFTŮ

Rafting je vzrušující dobrodružství na řekách, které nabízí nejen adrenalinový zážitek, ale také spojení s přírodou a skvělý týmový zážitek. Pro ty, kteří chtějí prožít nezapomenutelný den na vodě, je půjčovna raftů tou správnou volbou.

PŮJČOVNA KAJAKŮ

Kromě kánoí a raftů si můžete užívat vodáctví i na kajaku. Nabízíme vám různé typy kajaků různých od delšího turistického  kajaku, který dobře drží směr, přes buclaté výtlačné kajaky s dobrou stabilitou až po hravé kajaky, na kterých si můžete užít trochu adrenalinu.

PŮJČOVNA PADDLEBOARDŮ

Podívejte se na Moravu z jiné perspektivy, plujte na paddleboardu. Paddleboarding je úžasný sport, který kombinuje rovnováhu, sílu a zábavu na vodě.

PŮJČOVNA LODÍ MORAVICE

Chystáte se na sjíždění Moravice? Nemáte vlastní loď? Tak vás určitě bude zajímat naše mobilní půjčovna lodí. V době vypouštění přehrady otevíráme mobilní půjčovnu lodí v Kružberku. Stačí si pronájem lodí předem objednat a můžete směle vyrazit. Divoká voda posune vaše vodáctví na vyšší úroveň.

VODÁCKÉ KURZY

Naučte se správné postupy a zásady bezpečného vodáctví od našich zkušených instruktorů.
kurzech získáte základ pro ovládání plavidel, naučíte se správné držení pádla a bezpečnou navigaci na vodních cestách. Naučíte se číst řeku a volit optimální trasu pro své vodácké dobrodružství.

RAFTOVÉ VÝLETY

Máte partu přátel, se kterými si chcete užít skvělý den na jedné lodi ?
Chcete si užít rodinný výlet s dětmi na vodě ?
Pak je sjíždění Moravy na raftu pro Vás to pravé !

SEAKAJAKY

Vstupte do světa dobrodružství a objevování při plavbě na sea kajaku! Plavte se s námi do malebných zátok, objevujte opuštěné pláže a pozorujte západ slunce nad hladinou moře.

TÁBOŘIŠTĚ

Při plavbě po Moravě využijte naše tábořiště! Vítáme všechny vodáky, cyklisty, turisty.

Zákazníci naší půjčovny mají na našich tábořištích nocleh zdarma!

ŠKOLNÍ VÝLETY A VODÁCKÉ KURZY

Zajišťujeme školní vodácké kurzy a výlety i seznamovací kurzy na vodě, kde spojujeme dobrodružství na vodě se vzdělávacím zážitkem.

FIREMNÍ AKCE

Odpočiňte si od každodenní práce v zaměstnání!
Upevněte kolektiv! Poznejte se navzájem v netypických situacích!
Vyražte s námi na vodu!

PŮJČOVNA SNĚŽNIC

Sněžnice jsou fantastickým doplňkem pro ty, kteří chtějí prozkoumat zasněžené krajiny a zažít zimní radovánky.

PRODEJ KÁNOÍ

Od roku 2005 se věnujeme výrobě vlastních polyetylénových kánoí pod názvem Tydra. Tydry se staly oblíbenou volbou našich zákazníků na řekách, a to nejen mezi půjčovnami lodí, ale také mezi vodáckými oddíly, středními a vysokými školami, Armádou i Policií ČR.

TYDRA může být i vaše loď!

PRODEJ VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

Provozujeme prodejnu vodák sport na naší adrese.
K dispozici celý sortiment vodáckých potřeb.

SERVIS A OPRAVY LODÍ

Nabízíme opravy nafukovacích, plastových i sklolaminátových lodí, lodních pytlů a pádel. Také provádíme přestavby K1 na C1.

Potřebujete poradit s objednávkou lodí nebo plavbou po Moravě? 

Zavolejte 775 766 767

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.