Tento web používá k analýze a návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Soča

Nejkrásnější slovinská řeka...Soča

Cena od 1550 Kč za jeden výlet

Vydáváme se na nádherně čirou vodu, která od mělkých meandrů na horním úseku přechází k divoké vodě ve  vápencových kaňonech. Pro zdatné začátečníky jsou Soča a Koritnica velmi dobrou příležitostí bezpečně prozkoumat své možnosti, pro zkušenější je to velmi příjemné pádlování v jedinečných scenériích...

Domluvíme termín, který vám bude vyhovovat. Plavbu si můžete naplánovat na jeden den jako doplněk své dovolené v Julských Alpách, nebo jako příjemné zpestření cesty na dovolenou. Pokud se nespokojíte s jedním výletem, počet dnů, které si užijete na vodě není omezen.

Program: Plavba po některém vybraném úseku řeky Soča. Výběr úseku přizpůsoben vodnímu stavu a zdatnosti vodáků. Je možné vyměnit plavbu za jiné činnosti, např. kanyoning, hydrospeed.
   
Obtížnost:Od lehké(WW I) až po středně těžkou (WW III+) - vhodné pro zkušenější vodáky nebo zdatné začátečníky (zkušenost v ovládání kanoe velmi vhodná).

Služby v ceně:

V ceně není:

Dále nabízíme: Sjednání cestovního pojištění pro rizikové sporty a pojištění léčebných výloh

Doporučené aktivity mimo vodu:
Návštěva Muzea Sočské fronty, prohlídka opevnění z 1. svět války – muzeum v přírodě ZAPRIKRAJ nad vesnicí Drežniške Rarvne, Izvir Soče, Soutěska Tolminska Korita (Tolmin Gorge),Slap Kozjak – vodopád, a mnoho dalších.

Rezervace

*Jméno a příjmení:
*Telefon:
*E-mail:
*Počet osob:
Poznámka:
*Opište ověřovací kód:
Ověřovací kód

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Udělujete nám tímto souhlas, abychom ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovali tyto osobní údaje:

 • jméno a příjmení
 • název společnosti
 • e-mail
 • telefonní číslo
 • adresa

 Tyto údaje je nutné zpracovat za účelem zodpovězení vašeho dotazu, provedení rezervace a uzavření smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu trvání smluvního vztahu a v nezbytném rozsahu pro splnění povinností vyplývajících z obecně závazných právních předpisů.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu.

Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 • vzít souhlas kdykoliv zpět,
 • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
 • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
 • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
 • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
 • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
×